Ivar Thermia

O značke Thermia a firme IVAR CS

Švédska spoločnosť Thermia je priekopníkom v oblasti geotermálnych technológií. Od roku 1973 sa venuje intenzívne vývoju a výrobe tepelných čerpadiel, a stala sa tak svetovo uznávaným expertom v oblasti geotermálnej energie. Počas uplynulých desaťročí bolo po celom svete - v rodinných domoch, veľkých komerčných budovách a objektoch - nainštalovaných štvrť miliónu systémov Thermia.


Všetky tepelné čerpadlá Thermia sú navrhnuté a vyrobené vo Švédsku za použitia najnovších technológií a špičkových európskych komponentov. Vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti Thermia nepretržite pracujú na tom, aby geotermálna energia a technológia tepelných čerpadiel bola posunutá na vyššiu úroveň z pohľadu energetickej účinnosti, jednoduchého použitia, udržateľnosti a – v neposlednom rade – z pohľadu pohodlia, ktoré prinesie užívateľovi. 


Pokiaľ hľadáte maximálny energetický účinok, vysoko výkonné a spoľahlivé tepelné čerpadlo pre Váš objekt, potom veríme, že ste na správnom mieste. 


Vitajte vo svete inteligentnej energie Thermia pre rodinné domy i veľké budovy, ako súkromné, tak aj verejné.

Založené

1923

Založené

zamestnancov

200+

zamestnancov

m2 plocha areálu

30

krajín

m2 skladovacia hala

80

miliónov eur ročný príjem

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. patrí k významným importérom kúrenárskej a sanitárnej techniky do Českej a Slovenskej republiky. Zastupuje rad európskych spoločností podnikajúcich v obore voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadla, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácie.


Zakladá si na profesionálnom prístupe k zákazníkovi. Pre český a slovenský trh vyberá výrobky vysokej kvality a ponúka k nim viacero služieb, vrátane technického poradenstva.


Spoločnosť IVAR CS zaviedla v rámci skvalitnenia organizačnej a technickej štruktúry systém riadenia organizácie firmy podľa celosvetovej normy ISO 9001 a v roku 2000 získala certifikát systému riadenia kvality podľa tejto normy. 

Následne spoločnosť rozšírila systém riadenia o environmentálny management podľa normy ISO 14001 a v roku 2018 pripojila systém managementu hospodárenia s energiou podľa normy ISO 50001. V súčasnej dobe je tak spoločnosť IVAR CS držiteľom certifikátov ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 50001:2011.

Založené

30

rokov na trhu

m2 plocha areálu

26 000

m2 plocha areálu

zamestnancov

884

namontovaných čerpadiel v ČR