Ivar Thermia
Aktuality

Zemné tepelné čerpadlá Thermia so zľavou až 1500 EUR

15. júl 2021
Využite zvýhodnenú ponuku, ktorá platí do 20. 12. 2021.

K tepelným čerpadlám zem-voda radu Thermia Calibra za výhodné ceny naviac získate zdarma

 • RC potrubie zemného plošného kolektora
 • alebo poukaz na projekčné práce Gerotop v hodnote 380 EUR.

 

 

Zvýhodnená ponuka radu Thermia Calibra

Invertorové tepelné čerpadlo typu zem / voda s vysokou účinnosťou SCOP = 5,8 je vhodné pre novostavby aj rekonštrukcie (teplota na výstupe až 65 °C) do tepelnej straty až 16 kW. Ponúka jedno riešenie pre vykurovanie a ohrev teplej vody. Calibra COOL má navyše aj vstavaný okruh pasívneho chladenia.

tc-kolektor-zadarmosk.jpg

Neváhajte nás kontaktovať. Optimálnu veľkosť tepelného čerpadla Vám navrhneme pomocou simulačného software HPC.

Prečo zaobstarať zemné tepelné čerpadlá Thermia?

 • Vysoká účinnosť a dlhá životnosť
  Vďaka vysokej účinnosti (SCOP až 6,15) môžete u bežného rodinného domu s tepelnými stratami 8 kW ušetriť až 1900 EUR ročne (v porovnaní s prevádzkou na elektrokotol). Vďaka umiestneniu v stabilných teplotných podmienkach nepodliehajú zemné tepelné čerpadlá poveternostným vplyvom a majú tak dlhšiu životnosť ako tepelné čerpadlá vzduch-voda.
 • Jednoduchá obsluha a tichá prevádzka
  Zemné tepelné čerpadlá Thermia sú tak tiché, že je možné inštalovať ich aj v obytnej časti domu. Ovládanie je veľmi intuitívne a vďaka Thermia Online môžete nastavenia ovládať odkiaľkoľvek.
 • Švédska značka zaručujúca kvalitu
  Tepelné čerpadlá Thermia sa osvedčili aj v drsnej severskej klíme a sú preverené mnohými renomovanými európskymi skúšobňami. Okrem štandardnej 2ročnej záručnej doby získate navyše ešte 5 rokov záruku na diely a 10 rokov záruku na kompresor tepelného čerpadla.

ikony-tc-sk.jpg

 

Potrebujete s výberom poradiť? Pomocou simulačného softvér HPC Vám radi navrhneme optimálnu veľkosť čerpadla pre Váš dom.

Viac informácií k akcii na stiahnutie v PDF