Ivar Thermia

Videá

Pretrvávajúca situácia a rôzne nariadenia vlády nám v prvej polovici roka bohužiaľ neumožnila organizovanie odborných školení a seminárov v kvalite, rozsahu a termínoch ako tomu bolo doteraz.
Z tohoto dôvodu sme sa rozhodli hľadať novú, alternatívnu formu spolupráce a kontaktu s vami. Počas marca a prvej polovice apríla sme usporiadali odborné online webináre zamerané aj na tepelné čerpadlá. Pokiaľ ste sa niektorého z našich jarných webinárov nestihli zúčastniť, potom si ich môžete pozrieť tu.

Tepelné čerpadlo iTec ECO

Tepelné čerpadlo iTec ECO

Tepelné čerpadlo ATLAS SK

ATLAS SK

Webinár zemné tepelné čerpadlo THERMIA MEGA

V tomto webinári vám predstavíme úplne výnimočné tepelné čerpadlo zem x voda určené predovšetkým do komerčného sektoru. Toto tepelné čerpadlo má modulovaný výkon a patentovaný systéme riadenia. Tepelné čerpadlo Mega nemá na trhu protivníka.

Viac o tepelnom čerpadle Mega

Webinár ZEM x VODA

V tomto webinári vám predstavíme kompletnú ponuku zemných tepelných čerpadiel Thermia: Tieto tepelné čerpadlá vynikajú excelentnou efektivitou, nízkou hlučnosťou a vysokou spoľahlivosťou prevádzky s dlhou životnosťou. Najmä tepelné čerpadlo Atlas, ktoré ako prvé na trhu pokorilo hranicu SCOP 6.

Viac o tepelných čerpadlách zem/voda

Webinár VZDUCH x VODA

V tomto webinári vás zoznámime s ponukou vzduchových tepelných čerpadiel Thermia, základnou výbavou a stručným popisom ich funkcií.

Viac o tepelných čerpadlách vzduch/voda