Premýšľate o inštalácii tepelného čerpadla? Využite bezplatnú návštevu nášho technika a získajte návrh riešenia

thermia tepelne cerpadlo

Plánujete inštaláciu tepelného čerpadla do svojho domu alebo bytu? Nezabudnite vykonať dôkladnú obhliadku stavby, ktorá je dôležitá pre zvolenie správneho typu a veľkosti tepelného čerpadla.

Bezplatná návšteva technika pre návrh vhodného riešenia

Počas tejto obhliadky sa zameriavame na rôzne faktory, jedným z nich je veľkosť a stav budovy, materiál, z ktorého je postavená, izolácia, umiestnenie okien a dverí. Ďalej sa zameriavame na vaše predstavy ohľadom spôsobu vykurovania, regulácie a samozrejme požiadavky na ohrev teplej vody. Dôležitým faktorom pre výber správneho typu tepelného čerpadla je tiež priestor na umiestnenie vonkajšej jednotky v prípade vyhotovenia vzduch-voda. V prípade vyhotovenia zem-voda sme schopní navrhnúť primárny okruh, a to ako zemný plošný kolektor, tak geotermálne vrty s ohľadom na priestorové možnosti vášho pozemku.

Na základe týchto informácií potom naši odborníci odporučia ten najvhodnejší typ tepelného čerpadla pre čo najlepšie pokrytie vašich konkrétnych potrieb. Spracujú energetickú bilanciu prevádzky navrhovaného zariadenia, takže uvidíte všetky prevádzkové parametre vrátane spotreby za celý rok. Je to potrebné predovšetkým s ohľadom na nastavenie správnej výšky záloh za elektrickú energiu. Na základe tejto bilancie možno jednoduchým spôsobom určiť aj návratnosť tejto investície.

thermia konzultace tepelneho cerpadla zdarma 2

Z nášho sortimentu sa môže jednať o tepelná čerpadla vzduch-voda, zem-voda, voda-voda alebo vzduch-vzduch.

Vďaka tejto obhliadke si môžete byť istí, že si necháte nainštalovať tepelné čerpadlo, ktoré bude efektívne, úsporné a zároveň splní vaše požiadavky na vykurovanie a ohrev vody. Nebojte sa využiť ponuku na obhliadku stavby a zaistite si tak správny výber tepelného čerpadla pre váš domov.

V prípade záujmu kontaktujte našich obchodných zástupcov a dohodnite si schôdzku čo najskôr.

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia odpovede na zaslaný nezáväzný dopyt. Pri spracovaní údajov sa riadime týmito pravidlami GDPR. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA, na ktorú sa vzťahujú Privacy PolicyTerms of Service spoločnosti Google.

  Naši obchodní zástupci

  Naše reference

  Publikované

  Kategórie

  Thermia